Havuz Bakımı

Yaşam alanlarımızın birçoğunda kendisine yer bulan havuzlar; artık büyük şantiyelerin gözdesi, otellerin girişlerini süsleyen birçok çeşitte havuz bulunmaktadır. Bu havuzların bakımı profesyonel ekip ve güvenilir ekipman ile yapılması gerekmektedir. Havuzlar yapılış şekillerine göre süs havuzu, prefabrik tasarım havuzu gibi farklı uygulamaları vardır. Havuz bakımında seçilen yanlış firmalar havuzunuza zarar vermekten başka bir şey yapmazlar.

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır

Havuzların hasar gören kısımları, tesisatta oluşan yıpranmalar her mevsim ayrı bir bakım gerektirir. Bu nedenle profesyonel kişilerden yardım istemelisiniz. Nitelikli bakım yapılması gerekmektedir. Yılların birikimi, profesyonel ekip, bakım ve onarımda bir numara olan kuruluşumuz sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Mevsimsel bakımı farklı olan havuzlarda yaz aylarında kullanım arttığı için bazı uygulamalar yapmaktayız. Havuz dip temizliğinin yapılması, kaliteli ekipmanlar ile şu yüzeyi kirliliğinin çekilmesi, havuzu dolduran sistemin vakumlu makine ile temizlenmesi, havuz filtre bakımı ve sızıntı yapan yerlerin bakım ve onarım faaliyetleri için donanımlı ekip arkadaşlarımız hizmet etmeye hazırdır.

Bakım İçin Gerekli Malzemeler

Havuzlar sık kullanımları, hava ile teması, dipte oluşan yosun gibi etkenlerle hijyen kalitesini kaybetmektedir. Hijyen kalitesini kazanabilmesi için kalitenin adresinden yardım almanız gerekmektedir. Kalite için ise vakumlu makineler, dip ve kenar temizleme fırçaları, su yüzeyini temizleme robotları gibi profesyonel ekibimiz tarafından kullanılan ekipmanlar ile hizmet sunmaktayız.

Havuz Bakımı İçin Profesyonel Destek

Havuzların aylık bakımları, ayrıntılı bakımları ve rutin bakımları için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Müşterileri memnuniyeti üzerine yıllardır yaptığımız havuz bakım ve onarım faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bakım demek yenilenmek demektir. Yenileme yapmak içinde, havuz yapısına zarar vermeyen, son sistem ekipmanlar kullanan, alanında uzmanlaşmış ekip ile hizmet veren firmamıza her daim ulaşabilirsiniz. Bakım işlerinde siz arayın biz ilk günkü haline çevirelim.