Süs Havuz Yapımı

Süs havuzu yapmak istiyorsanız değişik türdeki havuz seçeneğiniz olacaktır. Çeşmeli ve mimari detayı olan bir havuz seçebilir veya klasik olan bahçe havuzundan birisini tercih edebilirsiniz. Çilek havuz türü ise gereksinim için elinde doğru ve değişik malzemeleri bulundurur. Süs havuzu her nerede bulunmasını istediğiniz yerde size özgü çözümler sunabilecek uzmanlardan yardımda alabilirsiniz. Bahçede, parkta ya da farklı bir yerdeki yer alan süs havuzun inşası ve alanın büyüklüğünü, konumunu ve durumun planlama işlemi ile işe başlar. Doğru filtreleme sistemine ek olarak da süs havuz yapılırken uyulması zorunlu birkaç kural vardır.

Süs Havuzu Yapımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Süs havuzu inşa ederken yaprak döken ağaçlardan, kozalaklı ağaç türünden ve kökleri kuvvetli bitkilerden yeteri kadar mesafeli olmaları gerekir. Ağaçların arasında orta alana süs havuzu yapılacak ise bu durumda süs havuzunuzu korumak için etrafına bir bariyer oluşturmayı düşünmeniz gerekir.

Süs havuzun günde dört ile altı saat doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede havuzda alg gelişimini önlemek mümkün duruma gelecektir. Süs havuzun kışı tamamen dönmesini önlemek için derinlik hesabının mutlaka doğru yapılması gerekir. Süs havuzlarının tasarımını firmamızın olanaklarıyla profesyonel bir çalışma ile sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz modeldeki süs havuzu zaman tasarrufu ile sizlere sağlıyoruz. Ayrıca yapım malzemesinde güvenilir ve uygun maliyetli üretim yapmaktayız.

Süs Havuzu Modelleri ve Fiyatları

Bir yaz gecesinde kendinizi bir suyun kenarında otururken düşünmeye başlarsınız ve süs havuzunun neden bu kadar önemli olduğunu işte o an anlayabilirsiniz. Bizlerde siz müşterilerine bu güzel hayali gerçekleştirmek adına uygun fiyatlı hizmet anlayışını sunuyoruz. Uygun fiyatlarımızdan sizde yararlanmak istiyorsanız, hayallerinizi uzman destek ekibimize bırakın.