Şok Havuzu Yapımı

Şok havuzları, termal suyun ısısının çok yüksek olduğu mekanlarda mutlaka bulunmalıdır. Bu havuzlar gevşeyen vücut kaslarını sıkılaştırmak için gerekli olurken, özellikle saunadan sonra kullanılır. Şok havuzu yapımı tercihlere göre değişim gösterir. Kullanılacağı mekana göre şok havuz tasarımları ve kullanılan materyaller farklı olmaktadır. Betondan yapılan şok havuzları otel, motel ve termal konseptler için uygun olurken, sert plastik kullanılarak tasarlanan şok havuzları da vardır. Firmamız kuruluşundan bu yana en özel tasarımlı havuz, sauna, termal havuz ve şok havuzu tasarımı yapan, nitelikli bir üretim firmasıdır. Her mekana uygun dizaynlarıyla özel motifli ve gösterişli havuzlar inşa etmektedir. Özel tasarım havuzlarla mekanın kalitesi gözler önüne serilmekte ve son derece şaşalı havuzlar yapılmaktadır.

Şok Havuzlarında Kalite

Vermiş olduğumuz hizmetlerde önceliğimiz kalitemizdir. Sunmuş olduğumuz işçilik, kaliteli ürün kullanımımızla bütünlük sağlamakta ve göz doldurucu tasarımlara imza atmaktayız. Son dönemlerde artan modüler havuz tercihlerine de cevap veren firmamız, istenilen ebatlarda havuz tasarımı sunmaktadır. Şok havuzlarındaki bir diğer aksan özellikleri estetik olarak gösterişli oluşlarıdır. Havuza iniş çıkış merdivenleri ve tırabzanlardaki ahenk kaliteli görüntüyle uyum sağladığında ortaya son derece modern bir görüntü çıkmaktadır.

Şok Havuzlarının Tesis Özellikleri

Tasarım ve imalatını gerçekleştirdiğimiz şok havuzlarının tesisat özellikleri de kaliteyi sağlayan etmenlerdendir. Su pompası filtre kullanımında, havuzun boyut ve debisine uygun olan ürünleri tercih etmekteyiz. Elektrik tesisatında profesyonel ekibimizle dizayn yapmakta ve güven konusunda asla taviz vermemekteyiz. İş yerleri, oteller, evler ve daha birçok mekan için sağladığımız şok havuzlarımızda en gelişmiş seçenekleri kullanmaktayız. Hijyenik temizliğinin daha kolay sağlanması için üretim aşamasında farklı materyaller kullanmakta ve şok havuzlarından istenilen performansın alınmasını sağlamaktayız.