Sauna Yapımı

Evlerinizde sauna olması sizi mutlu eder mi?  Firmamız havuz, buhar odası gibi fikirlerin yanında sizlere sauna yapımı konusunda da destek olacaktır. Profesyonel sauna yapımı konusunda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evinizde kişisel dinlenme ve konfor alanları oluşturmak istiyorsanız profesyonel ekibimiz sizlere sauna alanları oluşturma konusunda destek olabilir.

Soğuk günlerde evinizde rahatlamak ve gün içindeki stresi atabilmek için sauna alanları tasarlayabilirsiniz. Evinizin büyüklüğü önemli olmaksızın yeni bir alana sauna yapımı gerçekleştirilebilir.  Evinizde yer alan alana göre en uygun yeri seçiyoruz ve istediğiniz tasarım özelliklerine göre sauna tasarlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeyi en kısa süre içinde sizlere teslim ediyor ve kullanıma açıyoruz.

Sauna yapımında kullanılan ahşap ve diğer malzemeleri özenle seçiyoruz. Daha sonra sauna alanının iskeletini yapıyoruz ve en son aşamada iç tasarım işlemlerini yapıyoruz ve saunayı sizlere teslim ediyoruz. Daha sonra sauna bakımı konusunda da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Saunadan maksimum faydayı alabilmek için düzenli olarak bakımlarını yapmanız ya da yaptırmanız gerekiyor.

Sauna İmalatı

Sauna yapımı sırasında en  etkili tasarımın ortaya çıkarılmasına çalışıyoruz. Bunun için dikkat ettiğimiz birçok nokta olduğunu belirtelim. Öncelikle bir sauna için doğru ısıtıcıyı seçmeniz gerekiyor. Isıtıcı seçimi konusunda sizlere istediğiniz sıcaklık aralıklarını sunacak ürünleri tercih ediyoruz. Sauna boyutlarına göre bir ısıtıcı seçiyoruz ve tüm malzemeleri belirlenen boyutlara göre oluşturuyoruz.

Saunada iç yükseklik en az 2 metre kadar olmalıdır. Isıtıcı seçerken alan yüksekliğine de dikkat ediyoruz.  Bir sauna için en az 2.10 cm olmalıdır. Ancak bizim önerdiğimiz en güvenli yükseklik 2.40 cm olmalıdır. Saunada bank alanını en işlevsel şekilde tasarlıyoruz. Her alanı değerlendirerek en geniş oturma alanlarını sağlıyoruz. Saunada alt bank ve üst bank için özel planlamalar yapıyoruz.

Saunada duvarlar için de farklı tasarım ve malzeme seçeneklerimiz var. Banklar için en kaliteli seçim sedir ağacı olacaktır. Sauna için kapı seçimin cam kapıdan yana olmalıdır. Dayanıklı ve estetik kapılar seçiyoruz. Ancak camlar ıslak ve kuru buhar dalgalanmasına ve yüksek ısıya dayanıklı olarak seçilmelidir. Sauna için ısıtıcıyı ön ya da yan duvarlara konumlandırıyoruz.

Sauna Modelleri 

Sauna modelleri için sizin tercihinize göre hareket edebiliriz. Bir saunanın tasarımında son derece özgürsünüz. Alanınızı en işlevsel şekilde değerlendirecek tasarımlar için görüşlerimize başvurabilirsiniz. Uzman ekibimiz doğru malzeme seçimi ve iç tasarım için sizlere destek olacaktır.  Öncelikle temel amaç sauna alanını en işlevsel şekilde değerlendirmektir.

Bunun için öncelikle evinize geliyoruz ve sauna yaptırmayı düşündüğünüz alanı detaylı olarak inceliyoruz. Keşif hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Keşif hizmetinden sonra sizlerin de taleplerini dinliyoruz. Bu işlemin ardından planlama safhasına geçiyoruz. Planlama işleminde istediğiniz özellikler ve alanınızın uygunluğuna göre en doğru tasarımı hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Saunada kullanacağınız her malzemenin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Evinize yaptırabileceğiniz saunalar dışında işletmeniz için de yaptırabileceğiniz sauna modelleri bulunuyor. Klasik yada modern sauna modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki proje için profesyonel bir destek almak adına ekiplerimizle görüşebilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere bu konuda destek olacaktır.  Detaylı bilgi için hemen bizi arayın.

Hizmet Kalitemiz Ve İşçiliğimiz

Hizmetlerimiz öncelikli olarak hizmet vereceğimiz alanla bütünlük sağlamaktadır. Profesyonel yapımız ve hassas çalışmalarımızla en özel hizmetleri sunmaktayız. Kaliteli ürün kullanımımızla, ahşap seçimlerimim ile kişisel temizliği ve hijyeni esas alacak konseptte hizmetler sunmaktayız. Sauna genellikle hamam ve havuzlarda kullanılan bir sağlık aracıdır. Bu ortam için sunmuş olduğumuz seçeneklerde kolay kullanımı tasarladığımız gibi, kişi isteklerine tam cevap veren alanları da uygulamaktayız.

Otelinizin veya terapi merkezlerinizin tercih edilir olmasında sauna gibi alanların elit oluşu önem taşıyacaktır. Evlerinize, iş yerlerinize, otellerinize ve termal konseptlerinize sauna tasarımları sunmaktayız. Sauna tasarımlarında ahşap seçimi kalitenin sağlanmasında büyük önem taşır. Tasarımını yapmış olduğumuz saunalarda özel ahşap ürünler kullanmakta ve konforu sağlamayı öncelikli olarak hedeflemekteyiz.

Sauna Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamız sauna yapımında yalnızca dış görüntüyü değil ısı yalıtımı konusunda da özel çalışmalar yapıyor. Isıdan tam verim alınabilmesi için alüminyum levhaların dizilimi ve ahşap çıtaların arasına düzenli yerleştirilmesi önemli bir işçiliktir. Hizmet kalitemiz bu noktada devreye girerek ve hem dizayn açısından gösterişli hem de ısı verimi açısından kullanımlı saunalar üretmekteyiz. Sauna üretimimizde güvenlik önlemlerini elektrik menfezleri ile en emniyetli şekilde hazırlanmaktadır. Sauna kullanımında profesyonel işçilikle en gösterişli ve kaliteli mekanlar oluşturan firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 Sauna Fiyatları 

Sauna fiyatları birçok etmene göre değişmektedir. Öncelikle yapılacak alanın genişliği fiyat üzerinde doğrudan ilgilidir. Geniş alanlarda daha fazla malzeme kullanılacağı için saunanın giderleri de artacaktır. Bu yüzden öncelikle keşif yaparak kullanılacak malzemeleri belirlememiz gerekiyor. Malzeme kalitesi ve türü de sauna fiyatları  üzerinde etkilidir. Ekiplerimiz sizlere incelemelerden sonra çalışma yaparak fiyat teklifi oluşturmaktadır.

Sauna yapımında kepçe, kova, koku, termometre, ısıtıcı,  ışık gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler için birçok ham madde ve model  seçeneğiniz var. Bu konuda detaylı bir çalışma yaptıktan sonra sizlere fiyat teklifimizi sunuyoruz. Ekibimiz evinize özel sauna çözümlerini çok uygun fiyatlarla sizlere sunmaya odaklanmaktadır.

Eviniz için kaliteli bir sauna istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatlı ve kusursuz tasarıma sahip bir özel vakit geçirme alanı yaratalım. Ekiplerimiz malzeme kalitesi ve tasarım mükemmelliği açısından sizleri tatmin edecektir. Sauna fiyatları ya da bakım hizmetleri fiyatları için bizi arayın ve hemen detaylı bilgi telefonda alın.