Sauna Yapımı

Kişisel bakımına özen gösteren çoğu kişi, sauna gibi özel alanları tercih eder. Müşterilerin bu yapıları tercih etmesinde yapının kalitesi önem taşır. Firmamız yıllardır hamam, havuz, otel, ev, rezidans ve bu tarz mekanlara hizmet sunmakta olan bir işletmedir. Müşteri memnuniyeti bilinciyle yola çıkmakta ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz proje kapsamında hizmet vermekteyiz. Almış olduğumuz işlerde büyük iş küçük iş ayrımı yapmayarak nitelikli ve güvenilir yapımızla beğeni toplamaktayız.

Hizmet Kalitemiz Ve İşçiliğimiz

Hizmetlerimiz öncelikli olarak hizmet vereceğimiz alanla bütünlük sağlamaktadır. Profesyonel yapımız ve hassas çalışmalarımızla en özel hizmetleri sunmaktayız. Kaliteli ürün kullanımımızla, ahşap seçimlerimim ile kişisel temizliği ve hijyeni esas alacak konseptte hizmetler sunmaktayız. Sauna genellikle hamam ve havuzlarda kullanılan bir sağlık aracıdır. Bu ortam için sunmuş olduğumuz seçeneklerde kolay kullanımı tasarladığımız gibi, kişi isteklerine tam cevap veren alanları da uygulamaktayız.

Otelinizin veya terapi merkezlerinizin tercih edilir olmasında sauna gibi alanların elit oluşu önem taşıyacaktır. Evlerinize, iş yerlerinize, otellerinize ve termal konseptlerinize sauna tasarımları sunmaktayız. Sauna tasarımlarında ahşap seçimi kalitenin sağlanmasında büyük önem taşır. Tasarımını yapmış olduğumuz saunalarda özel ahşap ürünler kullanmakta ve konforu sağlamayı öncelikli olarak hedeflemekteyiz.

Sauna Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamız sauna yapımında yalnızca dış görüntüyü değil ısı yalıtımı konusunda da özel çalışmalar yapıyor. Isıdan tam verim alınabilmesi için alüminyum levhaların dizilimi ve ahşap çıtaların arasına düzenli yerleştirilmesi önemli bir işçiliktir. Hizmet kalitemiz bu noktada devreye girerek ve hem dizayn açısından gösterişli hem de ısı verimi açısından kullanımlı saunalar üretmekteyiz. Sauna üretimimizde güvenlik önlemlerini elektrik menfezleri ile en emniyetli şekilde hazırlanmaktadır. Sauna kullanımında profesyonel işçilikle en gösterişli ve kaliteli mekanlar oluşturan firmamızla iletişim kurabilirsiniz.