Spa Design

SPA Latince kökenli olan Salus Per Aquam kelimelerinin kısaltmasıdır. Bu terim Türkçeye sudan gelen sağlık olarak çevrilebilir. Suyun vücuda çok sayıda katkısı vardır. Günümüzde Spa merkezleri uzman terapistler eşliğinde fiziksel ve zihinsel birçok tedavide kullanılmaktadır.

Rahatlama, canlanma ya da cilt bakımı için SPA merkezlerinde su kullanılmaktadır. Günlük hayatta yaşadığınız stresin ortadan kalkması ve rahatlamak için SPA desing tercih edebilirsiniz. Bu merkezlerde tasarım çok farklı olabilir. SPA tasarımı profesyonellik gerektirmektedir. Profesyonel ekibimizle otellerde, özel işletmelerde ve kişisel merkezlerde SPA projeler hayata geçiriyoruz. Detaylı bilgi almak ve spa projeleri konusunda desteğimize başvurmak için iletişim kanallarımız üzerinden hemen bize ulaşabilirsiniz.

SPA tasarımında öncelikle sizin ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yapılır. Firmamız havuz yapımı konusunda profesyoneldir ve birçok işletmeye profesyonel SPA yapımı hizmetleri vermektedir. Kişisel kullanımlar için ya da tesislerde veya özel terapi merkezlerinde kullanılabilecek SPA alanlarını sizler için tasarlıyoruz. Projelendirme konusunda ve uzmanlık konusunda bize güvenebilirsiniz. En kısa zamanda projenizi sizlere teslim ediyoruz.

SPA Yapımı Nasıl Olur?

SPA rahatlama ve huzurlu vakit geçirme anlamında işlevsel mekanlardır. Ayrıca estetik olarak da göze hoş gelen mekanlardır. SPA içinde havuz ve sauna gibi farklı alanlar bulunmaktadır. Bu yüzden SPA’da bütçeniz ya da talepleriniz değişebilir. İhtiyacınıza uygun bir SPA tasarım firması arıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.
Suyun iyileştirici gücünden yararlanacağınız alanlar yaratmak istiyorsanız sizlere özel SPA alanları sağlıyoruz. Çalışmalarımızın tamamında kaliteye önem veriyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Yaşam alanınızın özelliklerine ve bütçenize göre SPA alanları oluşturuyoruz. Bu alanda çok farklı tasarım konseptleri bulunmaktadır. Dünyada ve ülkemizde trend SPA tasarımlarını yaşam alanlarınıza kazandırmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

SPA desing içinde havuz, tuz odası, sauna ve sıcak kapalı yüzme havuzu gibi alanlar barındırmaktadır. Ayrıca Türk hamamı da içinde bulunabilir. İstediğiniz alanlar konusunda bize bilgi verirseniz alanlarınızın uygunluk durumuna göre gerekli planlamaları yapıyoruz. Daha sonra bütçenize de dikkat ederek oluşturduğumuz profesyonel SPA projelerini en kısa sürede sizlere teslim etmeye odaklanıyoruz.

SPA Avantajları Nelerdir?

SPA alanlar özellikle psikolojik açıdan insanlar için çok yararlı alanlardır. Stresten uzaklaşma, hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatlamak istiyorsanız size özel SPA desing projelerimizle tanışabilirsiniz.

SPA avantajları ya da faydaları şu şekildedir;

  • Vücutta kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. Bu sayede rahatlama getirir ve her yaşta ortaya çıkan selülit tedavisinde yardımcıdır.
  • Ciltte yer alan ölü derilerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Böylece daha sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşabilirsiniz. Ayrıca cildinizin pürüzsüz hale gelmesini sağlar. SPA cilt sağlığını olumlu yönde etkileyen bir etmendir.
  • Vücutta bulunan fazla yağların atılması konusunda işlevseldir. Yani zayıflama çalışmalarınızda SPA ile destekleyebilirsiniz.
  • Sindirim sisteminin daha düzenli çalışmasını sağlar. Böylece yaşam konforunuz ciddi oranda artacaktır.
  • Düzenli kullanımda dinlendirici ve ferahlatıcı etkisi vardır. Bu özellikleri sayesinde günlük stresten uzaklaşarak rahatlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.
  • Dinlendirici ve rahatlatıcı etkisi sayesinde uyku sorunları yaşayanlar için de destekleyici bir tedavi olarak kullanılabilir.
  • Rahatlama sağlamasının sebeplerinden biri de kasların gevşemesini sağlamasıdır. Bu sayede eklem sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlar.
  • Romatizmaya bağlı hastalıklarda uzmanlar SPA merkezinde vakit geçirmeyi önermektedir.

Spa nın Faydaları

Vücudunuz göründüğü kadar sağlıklı olmayabilir. Bunu anlamanın en kolay yolu ise; eklem ağrılarınız ile kireçlenmelerinizin olup olmadığıdır. Bunun yanı sıra bir takım kan dolaşımı bozuklarının neden olduğu rahatsızlıklar da mevcut olabilir. Bu rahatsızlıkları gidermek amacı ile uyguladığımız masaj tam anlamı ile kan dolaşımınızı normale çevirecek olan teknik bir yapılanmadan oluşuyor. Eğer kendinizi daha dinç ve de sağlıklı hissetmenin bir yolunu arıyorsanız; bizim eşsiz sağaltma yöntemlerimizden yararlanıyor olmalısınız. Yetişkinlerin ve de orta yaşlıların sık sık başına gelen eklem ağrılarının bir diğer nedeni ise vücudunuzun kasları üzerinde biriken baskıyı azaltacak olan hareketleri yapmamanızdan kaynaklanıyor. İşte bu kadar spesifik olan durumlarda dahi spa desing farkı yaşayabilirsiniz. Bizden aldığınız hizmet sonucunda ne kadar farklı hissetmeye başladığınıza ve de vücudunuzda ki bir takım değişikliklere inanamayacaksınız.

Kan Dolaşımına İyi Gelen Uygulama

Kan dolaşımınızın ana amacı vücudunuzun her bölesine temas ederek yeni hücreler üretmenize yardımcı olmasıdır. Biz, sizin vücudunuzda ters giden bir durum varsa; bunu tamamen doğal bir masaj benzeri uygulama ile çözmeye sizleri davet ediyoruz. Göreceksiniz ki bahsedilen uygulama ile kan dolaşımınız normal bir insanı ki ile aynı seviyeye gelecektir. Kan dolaşımınızda gerçekleşecek olan bu yenilik, eklem bölgelerinizden tutun da, cildinize, nefes düzeninize kadar olumlu etkiler yaratacaktır. Bu olumlu etkiler ise; size kendinizi daha iyi hissetme fırsatını sunuyor.

Uygulamalar Hangi Sıklıkla Olmalı?

Spa Design uygulamasından memnun kalacağınıza emin olun. Bu uygulamanın, herhangi bir zaman kısıtlaması yok. Uzmanlarımız tarafından sizden istenen tek şey; uygulamayı periyodik olarak yaptırmanızdır. Eğer vücudunuza bu uygulamayı periyodik olarak yaptırmaya devam ederseniz; gözle görülür bir değişim sizleri bekliyor. Uygulama günleri arasında ki farkı sizlerde belirleyebilirsiniz. Önemli olan husus bu süreci hep korumanızdır.

SPA Desing Fiyatları

SPA desing fiyatları, kullanılacak malzeme, SPA içinde yer alacak alanlar, alanın büyüklüğü ve diğer özelliklere göre değişmektedir. Çok düşük bütçelerden çok yüksek bütçelere bir SPA desing projesi için destek alabilirsiniz.
Müşterilerimiz için her bütçeye uygun SPA desing çalışmaları yapıyoruz. Çok geniş ve lüks projelerimizden daha mütevazi, kendi özel alanlarınızı oluşturacak projeler de yürütüyoruz. Evinizde günün yorgunluğunu atmak için size özel alanlar olsun istiyorsanız bize başvurarak profesyonel SPA projeleri için destek isteyebilirsiniz. Aklınızda nasıl bir şey istediğiniz konusunda soru işaretleri varsa bizlerden profesyonel danışmanlık hizmetleri de alabilirsiniz.

SPA desing fiyatları için öncelikle ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra gerekli ölçümlerden sonra sizi dinliyoruz ve taleplerinize yönelik planlama yapıyoruz. Ön proje hazırlığından sonra size net bir fiyat teklifi sunabiliriz. Kullanılan malzeme ve taleplerinize göre fiyatlar değişkendir. SPA desing konusunda profesyonel destek almak için bize ulaşabilirsiniz.