Prefabrik Havuz Yapımı

Firma olarak bizler, prefabrik havuz yapmak için öncelikle U şeklinde kesilen profilleri zemin betonuna sabitlemek amacı ile montaj işlemine başlarız. Montaj işlemini bitirdikten sonra, polikarbon malzemeden üretilmiş olan birinci taşıyıcı ayağı yerleştiririz. Birinci taşıyıcı ayağı yerleştirdikten sonra, birinci taşıyıcı ayağın hem sağ tarafına hem de sol tarafına yapıştırıcı madde süreriz. Yapıştırıcı madde sürdükten sonra, hem fibercement malzemeden üretilen paneli hem de ikinci taşıyıcı ayağı yerleştiririz. Hem fibercement malzemeden üretilen paneli hem de ikinci taşıyıcı ayağı yerleştirdikten sonra, hem birinci taşıyıcı ayağı hem de ikinci taşıyıcı ayağı L şeklindeki bağlantı parçaları yardımı ile zeminin betonuna sabitleriz.

Daha sonra, üst tarafta yer alan L şeklindeki bağlantı parçalarını, U şeklinde kesilen profillerin içerisine yerleştiririz. L şeklindeki bağlantı parçalarını, U şeklinde kesilen profillerin içerisine yerleştirdikten sonra, besi nozulu deliği açarız. Besi nozulu deliği açtıktan sonra, fibercement malzemeden üretilen panellerin arka kısımlarını yalıtım malzemesi ile kaplarız. Yalıtım malzemesi ile kapladıktan sonra besi nozullarını ve aydınlatma sistemlerini yerleştiririz.

Besi nozullarını ve aydınlatma sistemlerini yerleştirdikten sonra, oluk sistemlerini yerleştiririz. Oluk sistemlerini yerleştirdikten sonra, besleme hatları ve emiş hatları tesisatını yaparız. Besleme hatları ve emiş hatları tesisatını yaptıktan sonra, hem birinci taşıyıcı ayağın hem de ikinci taşıyıcı ayağın alt bağlantı demirlerini yerleştiririz. Birinci taşıyıcı ayağın ve ikinci taşıyıcı ayağın alt bağlantı demirlerini yerleştirdikten sonra, fibercement malzemeden üretilen panellerin arka yüzeylerini strafor malzeme ile kaplarız.

Firma olarak bizler, bu işi profesyonel olarak yapıyoruz ve 15 yıl boyunca kullanım garantisi veriyoruz.

Fibercement Malzeme Nedir?

Selüloz elyafı kullanılarak üretilen, iç cephe kaplamalarında ve dış cephe kaplamalarında kullanılan yapı malzemesine fibercement malzeme denir.

Strafor Malzeme Nedir?

Kapalı gözenekli olan taneciklerin şişirilmesi ile üretilen ve tamamen kuru havadan oluşan ısı yalıtım malzemesine strafor malzeme denir.