Havuz Otomasyonu

Çok yoğun bir gün geçirdikten sonra ya da hafta sonları evinizde bulunan havuzda ailenizle vakit geçirerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Havuz bakımı zor bir iş olabilir. Bu yüzden havuz otomasyonu konusunda havuz bakımları artık çok daha kolay. Bu sistemler sayesinde havuzunuzla akıllı telefonlarınız üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Havuzunuzu bu sistemlerle istediğiniz konuma getirebilirsiniz.

Havuzda suyun sıcaklığını tek bir tuşla uzaktan ayarlamaya ve ışıkları gece kontrol edebilmeye ne dersiniz? Gece romantik ortamlar oluşturmak için havuz başındaki ışıkları kontrol edin. Havuz otomasyonu çok yeni bir akıllı kontrol sistemidir. Çok sayıda firma tarafından verilen bu hizmet profesyonel ekibimiz tarafından da verilmektedir. Evinizde ya da işletmenizde yer alan yüzme havuzlarının dışarıdan tek bir tuşla kontrolünü sağlayabilirsiniz.
Havuz otomasyonu için ister kumanda isterseniz da akıllı telefon bağlantısı yaptırabilirsiniz. Bu sistemler sayesinde havuzunuzu dışarıdan kolayca kontrol edebilirsiniz. Biraz maliyetli bir sistem olsa da özellikle keyfine düşkün olan ve her zaman havuzda vakit geçiren kişiler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Havuz Otomasyon Sistemleri

Havuz otomasyon sistemleri, havuzun sahiplerinin bir uzaktan kumanda ya da akıllı telefonu sayesinde havuzun tüm unsurlarını kontrole etme fırsatı verir. Bu sistemleri ihtiyaçlarınıza, taleplerinize ve havuzunuzun durumuna göre kişiselleştirmeniz mümkündür. Bu sistemleri su arıtma sistemlerine de entegre edebilirsiniz. Böylece havuzunuzda kontrol tamamen sizin elinizde olur.

Havuz otomasyon sistemleri şu konularda size kolaylık sağlar;

  • Uzaktan suyun temizlik işlemlerin tek bir tuşla yapabilirsiniz. Bu sayede profesyonel bakım hizmetine daha az ihtiyaç duyarsınız.
  • Su sıcaklığı her zaman istediğiniz gibi olmayabilir. Ancak bu otomasyon sistemleri sayesinde artık mümkün. Havuz suyu sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • Bu sistemler sayesinde suyun özelliklerini ayarlayabilmek size kalmış. Suyun istediğiniz hale gelmesi saniyeler alacak.
  • Havuz otomasyon sistemleriyle su sanitasyonu da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Havuzlarınızda müzik sistemi de kurabilirsiniz. İstediğiniz müzikleri çalabilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Havuz başında ses sistemleri sizin kontrolünüzdedir.
  • Havuzunuzda yer alan ışıklar estetik bir görünüm katar. Özellikle gece saatlerinde romantik ortamlar için ışıkların kontrolü tamamen sizi elinizdedir.
  • Havuz suyundaki klor ve PH seviyesini ayarlayabilirsiniz. Bu sayede havuzda hijyeni her zaman kontrolünüz altında tutabilirsiniz.
  • Bu sistemler havuzlarınızda bazı güvenlik hizmetleri almanızı sağlar.

Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Havuz Sistemi

Çevrenizin daha yaşanabilir olması için her alanda tasarruf yapmanız gerekiyor. Akıllı havuz sistemi en önemli yanı enerji, su ve kimyasal atıkları azaltmasıdır. Bu sayede çevreye duyarlı bir havuz kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca havuz otomasyon sistemlerinde havuzun temizliği ve güvenliği sağlanabilir. Hem siz hem de aileniz havuzda güvenle vakit geçirebilir.

Havuzlarda bakımın düzenli yapılması gerekiyor. Aksi halde sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Otomasyon sistemleri sayesinde havuzunuzda yer alan kalıntı ve kimyasalları temizleyebilirsiniz. Firmamız müşterilerine yüksek teknolojiyle havuz otomasyon sistemleri sunmaktadır. Farklı teknoloji ve donanımlarla havuzlarınızdaki kontrolü size veriyoruz.

Akıllı havuz sistemi ile Otomatik klorlama yapma, suyun PH seviyesini ayarlama gibi farklı özellikler gerçekleştirebilirsiniz. Otomasyon sistemine ekleyebileceğiniz özellikler tamamen tercihlerinize ve hayal gücünüze kalmış.
Havuzun yönetiminin sizde olduğunu düşünün. Böylece havuz bakımı gibi işlemler için yüksek bütçeler ayarlamanıza gerek yoktur. Havuz otomasyon sistemi uzun vadede maliyetli ve kısa vadede güvenli yaşam alanları sağlayan özel bir sistemdir.

Havuz Otomasyonu Ne İşe Yarar?

Bu sistem kişilere uzaktan kumanda veya akıllı telefonlar yardımı ile çok kolay bir şekilde yüzme havuzlarının bütün alanlarını denetlemelerine fırsat verecektir. Havuz otomasyon sistemleri, hem gereksinimlere hem de isteklere göre farklı hizmetler verebiliyor. Firmamızın yüksek teknoloji sayesinde ilk olarak sizlere sunduğu şu imkanlardan dilediğiniz ölçüde faydalanabilirsiniz.

Bu imkanların başında sağlık açısından oldukça önemli olan suyun hijyenliği yer alıyor. Ardından da su sıcaklığı, havuzda yer alan ışıkların denetimi, güvenlik tedbirleri, klor ve ph değeri kontrolü ve su sanitasyonu gibi durumları değerlendirebilirsiniz. Eğer havuz otomasyon sistemine sahip değilseniz, havuz alanında biriken farklı kalıntılar ve kimyasal maddeler sağlığınızı risk altına alabilir.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Firmamız uzun zamandan beri bu sektör içerisinde sorumluluk alarak faaliyet gösteren firmalardan birisidir. Hizmet ekibinde yer alan profesyonel iş arkadaşlarımız kendi alanlarında gereken eğitimi almış ve kendini bu anlamda sürekli güncelleyen kişilerden oluşuyor. Bunun içinde verilen hizmetin ardından müşterilerimizden herhangi bir olumsuz geri dönüt alma ihtimali de sıfıra yaklaşıyor.

Firmamız daha yaşanabilir bir doğa meydana getirme çabasından dolayı her alanda tasarruf elde etme öneminin farkında olarak, havuz otomasyon sistemlerini piyasaya sunuyor. Bu sayede de hem enerji hem de su ve kimyasal maddeleri daha az bir seviyeye indirgeyerek tasarruf sağlamaktadır. Eğer sizler de bu şekilde hem güvenilir hem de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Havuz Otomasyonu Fiyatları

Havuz otomasyonu fiyatları tamamen sizin taleplerinize göre değişir. Öncelikle bu sistemleri teknolojik odaklı olduğundan biraz maliyetli olabilir. Ancak öncelikle havuzunuzda hangi unsurları kontrol etmek istediğinize karar vermelisiniz. İstediğiniz kontrol özelliklerine göre havuzlarınızı otomasyon sistemleriyle entegre edebiliriz. Sizi dinledikten sonra havuzunuzun uygunluğunu kontrol ediyoruz ve bir çalışma yaparak sizlere fiyat teklifi sunuyoruz.

Otomasyon sistemlerinde geliştirme, kurulum ve bakım hizmetleri veriyoruz. Havuz otomasyon sistemi için bir sorun yaşadığınız zaman da bize ulaşabilirsiniz. Teknik ekiplerimiz en kısa sürede rutin bakımları ve arıza onarımlarını sizin için gerçekleştirebilir. Güvenli, sağlıklı ve keyifli bir havuz kullanımı için uygun maliyetli akıllı havuz sistemi projeleri için bize ulaşabilirsiniz.
Havuzunuzun her detayı sizin kontrolünüzde olsun. Havuz otomasyon hizmeti almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.